Stworzymy nowoczesną stronę internetową dla Ciebie, a także zadbamy o jej dalszy wizerunek.

Zobacz dlaczego warto wybrać nasze strony internetowe.

Hotspot image

Dodatowe moduły w standardowym pakiecie.

Oferujemy nowoczesne funkcje w standardzie, zyskujesz wybierając nasze strony internetowe.
Image
Wersja mobilna
Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe, posiadają pełną responsywność, dostosowują się one automatycznie do urządzeń takich jak laptop, tablet, smartfon czy telewizor.
Image
Profesjonalna grafika
Tworzymy strony internetowe z estetyczną i profesjonalną grafiką. Przygotowujemy wstępny projekt i dostosowujemy go do Twoich potrzeb, nanosimy wszelkie zmiany, aż do końcowej akceptacji, dzięki temu masz świadomość, że twoja strona będzie unikalna.
Image
System zarządzania treścią
Tworzymy strony internetowe z panelem administracyjnym. System zarządzania treścią Wordpres, umożliwia administrowanie stroną internetową - np. modyfikowanie treści, dodawanie zdjęć, aktualizacja postów.
Image
Optymalizacja
Kodujemy strony internetowe używając najnowszych technologii, dzięki temu nasze strony stają się bezpieczne i nowoczesne. Każda tworzona przez nas strona www wykorzystuje najlepsze rozwiązania. Wysoka jakość kodowania sprawia, że strony nie obciążają przeglądarki i działają prawidłowo.
Image
Pozycjonowanie
Już na etapie kodowania, dbamy o stronę internetową, aby mogła osiągnąć jak najlepsze wyniki wyszukiwania. Przeprowadzamy szereg działań, które mają na celu przystosowania strony www dla użytkownika.
Image
Hosting i Domena
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej nazwy dla strony internetowej, dodatkowo zaoferujemy szybki i bezpieczny hosting. Zajmiemy się instalacją i konfiguracją. Otrzymasz od nas gotową w pełni działającą stronę www.

Napisz do nas!

Porozmawiajmy o Twoim projekcie.

+48 730 399 356

biuro@ekodowanie.pl